Wyszukiwarka
 

Blog

Kursy kosmetyczne w Beautyco
Beautyco / Kosmetyka  / Dlaczego wybrać kursy kosmetyczne w Beautyco?

Dlaczego wybrać kursy kosmetyczne w Beautyco?

Beautyco to firma zajmująca się zarówno szkoleniami z zakresu kosmetyki, jak i prowadzeniem salonu kosmetycznego z prawdziwego zdarzenia.

Szkolenia prowadzą więc praktycy, a sama firma nim zaczęła szkolić, odniosła sukces w dziedzinie kosmetologi.

Salon kosmetyczny został wyróżniony Laurem Piękna 2016 w plebiscycie na najpopularniejsze studio urody w Szczecinie. Sama właścicielka, będąca również praktykiem, bardzo często zapraszana jest do zespołów makijażystów pracujących przy ogólnopolskich produkcjach telewizyjnych, między innymi:

  • Taniec z gwiazdami
  • The Voice of Poland
  • Bake off- Ale ciacho!

Bardzo duże i różnorodne doświadczenie podparte jest wykształceniem i wiedzą teoretyczną. Kadra posiada oczywiście wykształcenie kosmetologiczne, ale co ważniejsze ciągle doszkala się w zakresie zarówno zabiegów kosmetycznych, jak i zabiegów upiększających. Dzięki temu nie tylko salon, ale i Centrum Szkoleniowe posiada ugruntowaną pozycję na rynku.

Kursy prowadzone są już od 15 lat, a oferta co roku się powiększa.

Wybierać można wśród szkoleń kosmetycznych, stylizacji paznokci, makijażu klasycznego i makijażu permanentnego. Wybór jest naprawdę duży, ale dzięki temu, że szkolenia organizowane są w niewielkich grupach, terminy dostosowywane są elastycznie do potrzeb kursantek. Dzięki małym grupą podejście instruktorów do kursantów jest indywidualne, a poziom nauczania bardzo wysoki.

Kursantka ma możliwość przedyskutowania wszystkich problemów i wyćwiczenia umiejętności praktycznych pod okiem osoby doświadczonej.

Szkolenia prowadzone są zgodnie z ideą salonu – usługi mają mieć wysoką jakość, a towarzyszyć im ma wysoki poziom higieny. Podczas szkolenia i w pracy zawodowej. Także po zakończeniu szkolenia może liczyć na porady, wsparcie i bezpośredni kontakt. Szkolenia są krótkie, ale intensywne.

Wobec tegoo zdobycie nowego fachu nie zajmie więc dużo czasu, a jednak wystarczająco tyle by naprawdę czegoś się nauczyć.

Wiele absolwentek Centrum Szkoleniowego Beautyco, prowadzi dziś własne salony lub z pasją pracują jako kosmetyczki, stylistki, makijażystki czy linergistki, udowadniając tym samym, że naprawdę warto skorzystać z oferty Beautyco.

Napisz komentarz